Кто чем занимается?
-
Techie
- Повідомлень: 25
- З нами з: 04 листопада 2010, 23:23
- Reputation: 0
- Z1
- Повідомлень: 6
- З нами з: 07 грудня 2009, 23:07
- Reputation: 0
Re: Кто чем занимаеться?
Бора, дизайнер.
Yeah, well, I'm gonna go build my own theme park, with blackjack and hookers.
- RabbitOd
- Новичок
- Повідомлень: 98
- З нами з: 14 жовтня 2010, 15:47
- Reputation: 0
Re: Кто чем занимаеться?
Привет народ! Зовут михаил, Сисадминю я на нефтеперевалке)))
Что такое 90-60-90? Это езда в городе мимо гаишника.
- Goshik
- Повідомлень: 3
- З нами з: 07 жовтня 2010, 23:05
- Reputation: 0
- Rotterdam
- Фанат
- Повідомлень: 863
- З нами з: 24 грудня 2009, 22:54
- Reputation: 0
- Юрий
- Постоялец
- Повідомлень: 181
- З нами з: 06 жовтня 2008, 14:12
- Reputation: 0
- Glomerus
- Администратор
- Повідомлень: 7361
- З нами з: 18 січня 2009, 22:51
- Reputation: 45
Re: Кто чем занимаеться?
Юрий писав:И я моряк!!! Помошник повара!!!)))) Помогите с рейсом))))
Мой тебе совет - обратись к dencook - он в теме
Sincerely yours - Glomerus
-
Hekto
- Новичок
- Повідомлень: 53
- З нами з: 05 грудня 2010, 13:53
- Reputation: 0
- Charli
- Повідомлень: 36
- З нами з: 22 січня 2009, 18:37
- Reputation: 0
Re: Кто чем занимаеться?
Z1 писав:Бора, дизайнер.
Вещи шьёшь ?
Я курьер, а так в футбол играю на велике катаюсь
Повернутись до “Мой автомобиль”
Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей