протокол и постанова

Обсуждение правовых аспектов, связанных с вождением автомобилей. Случаи, истории, как выпутаться из какой-то ситуации, делемся опытом.
Аватар користувача
Violet79
Фанат
Повідомлень: 979
З нами з: 25 січня 2010, 11:56
Reputation: 39

протокол и постанова

Повідомлення Violet79 » 24 листопада 2010, 20:59

Сегодня, поворачивая со светофора, на перекрестке, в темное время суток, был остановлен ГАИшником и получил удивительное для себя заявление о том, что нарушил правила движения на перекрестке - не пропустил пешехода (16.2). С улыбочкой и полной в себе уверенностью отдал документы и через 20 минут получил на руки протокол для подписания и постанову о правонарушении. Улыбка сошла. В протоколе написал, что не было на проезжей части пешеходов и подписал. А вот второй документ, это проблема. - постанова о правонарушении выдана и ее нужно подписать, но подписав и получив на руки, я потом обнаружил, что ссылки на адрес для оскарження нет. Есть только пункт, что можно оскаржыты, а где, в каких службах не написанно. В результате понимаю, что у меня есть копия "квитанции" т.е. оскарження. Теперь если я не заплачу в срок, то получу штраф в двойном размере. Свидетелей нарушения нет. но при данном раскладе, они собственно и не нужны получается?
Как быть с этой темой? Обращаться в прокуратуру :evil:, в суд :!: или платить :cry: ? :shock:


ищу з.ч. на:
Datsun Violet; Urvan E24 (мотор td23-25 или головку на td23).

Doglexx
Активист
Повідомлень: 471
З нами з: 27 січня 2007, 11:24
Reputation: 0

Re: протокол и постанова

Повідомлення Doglexx » 24 листопада 2010, 22:22

Запись с камеры есть?
Обжаловать можно насколько я помню в районном суде по своему адресу прописки.

p.s. Если пешехода не было - чего ничего не делал на месте? Переписать номер экипажа, значков ГАИшников и т.д.?


Больше всего говорит тот, кому нечего сказать...

Аватар користувача
Violet79
Фанат
Повідомлень: 979
З нами з: 25 січня 2010, 11:56
Reputation: 39

Re: протокол и постанова

Повідомлення Violet79 » 24 листопада 2010, 22:57

Запись камеры есть о положении их машины на тротуаре, и что происходило все в темное время. У гайцов есть такие камеры, которые ночью могут снимать четкое видео, да еще и скрыты? У этих небыло камеры, которая была бы расположена, так что ее можно было обнаружить, как это бывает на тротуаре на триноге. Я прошел вокруг машины и камеры у них не обнаружил...


ищу з.ч. на:
Datsun Violet; Urvan E24 (мотор td23-25 или головку на td23).

Аватар користувача
sergey
Фанат
Повідомлень: 1428
З нами з: 04 грудня 2008, 19:35
Reputation: 126

Re: протокол и постанова

Повідомлення sergey » 24 листопада 2010, 22:58

Сразу не откладывая заявление в суд по месту прописки на неправомерность действий работника ДПС, желательно свидетеля который подтвердит , что нарушения небыло, фамилию свидетеля указать в заявлении, копию заявления в отдел ДПС , обычно заканчивается на анулировании протокола.


Поговорить 0677357513

Аватар користувача
Violet79
Фанат
Повідомлень: 979
З нами з: 25 січня 2010, 11:56
Reputation: 39

Re: протокол и постанова

Повідомлення Violet79 » 25 листопада 2010, 12:35

Прошу прокомментировать и внести поправки. Спасибо!
АДМІНІСТРАТИВНА ПОЗОВНА ЗАЯВА

Про визначення незаконною та скасування постанови про накладання адміністративного стягнення за порушення Правил дорожнього руху України, закриття провадження по справі про адміністративне правопорушення.
Постановою ВА№ __________ інспектора ДПС _______________. на мене накладено адміністративне стягнення по ст.122 ч. 2 КУпАП в розмірі 450 грн. Відповідно до вище зазначеної постанови, я, КВЛ, 24,11,2010р., керуючи автомобілем Nissan Skyline, н/з _____ близько 19:00 в м.Дніпропетровську, на перехресті вул.. Байкальска та пр.гозети Правда, порушив правила проїзду регулюваного перехрестя, проїхавши його перешкоджаючі рух пішоходам.
Проте, така постанова не вiдповiдає вимогам закону, дії посадової особи є неправомірними з наступних підстав:
1/1. Згідно ст.9 КУпАП адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.
Дійсно, 24,11,2010 року близько 19 год, я їхав автомобилем Ніссан Скайлайн, державний номерний знак _2351, по вул.. Байкальській зі сторони житлового масиву Клочко 6, м.Дніпропетровська. На перехресті вул.. Байкальска та пр..г.Правди, стояв перед світлофором і після відповідного зеленого світла почав рух направо, у сторону центра. На перехресті ближче ніж 5метрів не було ні пішоходів, ні транспорту у кожен бік і по переду, які могли б перешкодити мені, чи я їм рух. Також не було необхідності міняти напрямок мені, чі іншому транспорту, відповідно до мене. Проїхав перехрестя приблизно метрів 10, я почув, як мене із ревом двигуна по ліву сторону став обганяти Opel Vectra, який стояв за мною ще на перехресті. Та через 15-20 метрів я побачив перед собою інспектора ДПС, котрий зупинив той автомобіль (Opel Vectra темного кольору). Я зупинився щоб пропустити інспектора ДПС, лейтенанта міліціі, котрий указав куди стати тому автомобілю. Пропустивши їх у перед, я зупинився далі, біля узбічча, та про всяк випадок відкрив двері щоб подивитися у чому річ. Лейтенант ДПС (який зупиняв Opel) вже розмовляв із водіем, котрий мене почав обганяти та був зупинений. Поки я стояв до мого авто підійшов інший інспектор ДПС, ст. сержант, який махнувши рукой у козирка запитав: -"знаете ли вы причину остановки"? (згідно Iнструкцiї 111 з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС п. 15.5. (під час звернення до водія працівник Державтоінспекції МВС зобов'язаний прикласти праву руку до головного убору, привітатися, чітко й зрозуміло відрекомендуватися, назвати свою посаду, звання та прізвище…) та ч.2 ст.5 Закону України «Про міліцію»). На що я відповів: -"останавливали не меня, а водителя Opel". Інспектор потребував пред’явити документи, та потім пояснив, що я не пропустив пішоходів, які рухались по протележній стороні дороги. Я заперечив що пішоходів на дорозі у моєму напрямку не було (ст.16.2 ПДРУ). Тим більше, що мене той водій на опелі обганяв і потому пішоходів зліва від мене не могло бути. Адже, на думку інспектора, те, що пішоходів не було на стороні дороги по якій рухався я, мене не виправдовує. Бо з його слів якщо пішоходи рухались по протилежній стороні, то я повинен був зупинитись і чекати поки вони перейдуть усю дорогу. Після цих слів інспектор ДПС вилучив у мене документи і сказавши що буде оформлений адміністративний штраф, пішов до свого авто, а мені наказав чекати його.
Водій зупиненого автомобіля Opel Vectra (темного кольору), після зупинення іншим інспектором ДПС, мав коротку розмову з ним і був визваний до автомобіля ДПС (який стояв за деревами на тротуарі) після чого їого відпустили. На мое запитання водія Opel, чого він був зупинений, водій відповів, що йому інспектором було пред’явлено, що він рухався с перешкоджанням для пішоходів. Та я перепитав його, де були пішоходи? На що він відповів, що коли я рухався пішоходів на дорозі ще не було. Після нашой розмови він поїхав.
Оскільки інспектора не було близька 20-25 хвилин, я був змушений підійти до його автомобіля ДПС (opel Vectra білого кольору) де він знаходився. Інспектор ДПС наказав мені де поставити розпис у протоколі. На мое питання, чи можу я ознайомитись з протоколом, він відповів, що там записано все, як воно було. Я наполіг знову на тому, щоб ознайомитись з протоколом, на що інспектор неохоче дав згоду. Графи «свідки» були не заповненні, та на моє прохання внести запис «свідків немае» відмовився і наполягав підписати. Перед тим, як підписувати протокол, я записав у графу протоколу "пояснення особи, яка притягається до адмін. відповідальності" свою незгоду з рішенням інспектора ДПС ст.серж. міліції Митько В.А. На це інспектор знову заперечив, що згідно ст.16.2 якщо пішохід ступив на дорогу, у будь якому напрямку руху автомобілів, хоч і с протилежної сторони, то я був зобов`язаний зупинитися. Та це не відповідає ст16.2 бо у ній є пункт, у якому написано, що водій повинен зупинити рух автомобіля, якщо пішохід почав рух на дорозі у тому ж напрямку що і водій автомобіля. А пішоходів на дорозі коли я почав рух на пр.г.Правди не було. На цьому перехресті на пр.г.Правда 6 полос руху у обох напрямках, та дві сплошні розділяючі полоси, що забороняє перехід пішоходів, згідно вимог правил дорожнього руху ((4.14. Пешеходам запрещается: г) переходить проезжую часть вне пешеходного перехода, если есть разделительная полоса или дорога имеет четыре и более полосы для движения в обоих направлениях, а также в местах, где установлены ограждения). Також сторона, по якій зі слів інспектора рухались пішоходи не освітлена, що заперечує огляд водіям ( 4. ОБЯЗАННОСТИ И ПРАВА ПЕШЕХОДОВ. 4.4. В темное время суток и в условиях недостаточной видимости пешеходы, которые двигаются проезжей частью или обочиной, должны выделить себя, а по возможности иметь на верхней одежде светоотражающие элементы, для своевременного их выявления другими участниками дорожного движения.). На цьому перехресті відсутні знаки пішохідній перехід та зебра. (фото перехрестя додаєця), що заперечуе рух пішоходам на проїзжій частині (ст. 4.14. Пешеходам запрещается: г) переходить проезжую часть вне пешеходного перехода, если есть разделительная полоса или дорога имеет четыре и более полосы для движения в обоих направлениях, а также в местах, где установлены ограждения;).
Прошу звернути увагу що інспекторська машина ДПС марки Opel Vectra, білого кольору, та інспектори находились на тротуарі понад близь 15-20ти метрів від перехрестя, на неосвітленій частині тротуару. Находячись на такій відстані від перехрестя у темний час доби важко безпомилково визначити де знаходяться пішоходи, які рухаються з протилежної сторони дороги, що не освітлена вуличними ліхтарями. Лише знаходячись на перехресті можливо побачити рух автомобілів і пішоходів відносно одне одного. Прошу також звернути увагу що пішоходи, які провокують водіїв, рухаючись у не відповідному місті не притягаються інспекторами до відповідальності не усно не адміністративно. Також пішоходи, які на думку інспектора були у розгляді моє події не виявлені не свідками, не потерпілими.
Востаннє редагувалось 26 листопада 2010, 23:00 користувачем Violet79, всього редагувалось 4 разів.


ищу з.ч. на:
Datsun Violet; Urvan E24 (мотор td23-25 или головку на td23).

Аватар користувача
sergey
Фанат
Повідомлень: 1428
З нами з: 04 грудня 2008, 19:35
Reputation: 126

Re: протокол и постанова

Повідомлення sergey » 25 листопада 2010, 23:23

От 16. 2 .16 убрать полностью, они сами знают на что смотреть в правилах, добавить,
В связи с выше написанным, щитаю действия инспектора ДПС неправомерными, прошу рассмотреть моё заявление и принять меры по факту нарушения моих прав как учасника дорожного движения, прошу слушание дела проводить в моём присутствии, присутствии инспектора ДПС, а так же( свидетеля данного проишествия если такой имеется)( желательно, чтоб был).
О пешеходах вообще всё снеси, их просто небыло когда ты ехал, их видел на противоположной стороне водитель опеля который ехал за тобой, и на будущее , если тебя остановил инспектор, не поленись выйти из машины и ходи возле него, по крайней мере ты начнёшь спорить и доказывать свою правоту до написания протокола, можно даже поймать пешехода и взять у него данные для последующего разбирательства в суде, гордо можно сидеть только когда ничего не нарушал, но как правило так просто не останавливают.


Поговорить 0677357513

Аватар користувача
CarinaGTR
Активист
Повідомлень: 526
З нами з: 26 лютого 2010, 13:01
Reputation: 0

Re: протокол и постанова

Повідомлення CarinaGTR » 26 листопада 2010, 07:03

а чё всё по английски написал?!
там на нормальном языке не примут заяву?



Аватар користувача
Violet79
Фанат
Повідомлень: 979
З нами з: 25 січня 2010, 11:56
Reputation: 39

Re: протокол и постанова

Повідомлення Violet79 » 26 листопада 2010, 09:02

Судебные дела ведутся на хохляцком. Адвокат знакомый рекомендовал писать с буквами і, та є :)


ищу з.ч. на:
Datsun Violet; Urvan E24 (мотор td23-25 или головку на td23).


Повернутись до “Право”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей