Re: Toyota Crown 60e ?

Аватар користувача
yakudzza
Старожил
Повідомлень: 9842
З нами з: 26 серпня 2008, 01:58
Reputation: 188

Re: Toyota Crown 60e ?

Повідомлення yakudzza » 27 жовтня 2023, 22:58

СЛОН писав:А помните, был Гамянин? *eq*
Зображення


Уххх, а что там за интересный древний коричневый Хайс рядом возле Крауна в идеале стоит? :shock:



Аватар користувача
sergey
Фанат
Повідомлень: 1429
З нами з: 04 грудня 2008, 19:35
Reputation: 126

Re: Re: Toyota Crown 60e ?

Повідомлення sergey » 11 грудня 2023, 09:39

Glomerus писав:Разве такое забудешь? Но даже ему повезло больше, чем мс50 печально известного мне тойопета. *kino*

Тойопета машину я частково реставрував, вона доречі в досить хорошому стані і до тепер, наскільки мені відомо, там якась проблема з двигуном, а от з його марком поки що ніяк не рухається, один був проданий, а на другий ми познаходили і доукомплектували все що потрібно було для реставрації, але там знову, з документами якась непруха, то вони були на непідконтрольній, то тепер в окупації, десь з місяців два тому, я з ним по телефону розмовляв, то ніби марк продається в Одесу, нюансів не знаю, але машина поки ще в Тернополі.

Отправлено спустя 2 минуты 30 секунд:
Оцей сіренький ніби ж відреставрували, чи з нього взяли деталі на інший такий же, на драйві здається бачив є журнал по ньому.


Поговорить 0677357513

Аватар користувача
Glomerus
Администратор
Повідомлень: 7351
З нами з: 18 січня 2009, 22:51
Reputation: 45

Re: Re: Toyota Crown 60e ?

Повідомлення Glomerus » 11 грудня 2023, 14:18

sergey писав:Тойопета машину я частково реставрував, вона доречі в досить хорошому стані і до тепер, наскільки мені відомо, там якась проблема з двигуном, а от з його марком поки що ніяк не рухається, один був проданий, а на другий ми познаходили і доукомплектували все що потрібно було для реставрації, але там знову, з документами якась непруха, то вони були на непідконтрольній, то тепер в окупації, десь з місяців два тому, я з ним по телефону розмовляв, то ніби марк продається в Одесу, нюансів не знаю, але машина поки ще в Тернополі.

Отправлено спустя 2 минуты 30 секунд:
Оцей сіренький ніби ж відреставрували, чи з нього взяли деталі на інший такий же, на драйві здається бачив є журнал по ньому.

Я говорю о первозданности состояния. Там где уже салоны, многочисленные капы и прочее - не так интересно. Как мне кажется.
По серенькому - я так понимаю, что руки "реставраторов" до него к счастью пока не добрались. Он как бьл 13 лет назад, так и выглядит. Думаю, что единственная реальная проблема этой машины - доки. *eq*


Sincerely yours - Glomerus

Аватар користувача
sergey
Фанат
Повідомлень: 1429
З нами з: 04 грудня 2008, 19:35
Reputation: 126

Re: Re: Toyota Crown 60e ?

Повідомлення sergey » 11 грудня 2023, 21:34

В нас дуже тяжко знайти нетронутий екземпляр, можна довести до стану, але це прям реально дуже тяжка і муторна справа.
Якось попав на закриту стоянку одного досить відомого колекціонера ретро авто, ви б бачили що в нього там стоїть, я просто не міг стримати сміху, а наглядач, він же і куратор того типу музею, просив мене не показувати своєї реакції відкрито, отак і живем, а власник думає, що володіє скарбом.


Поговорить 0677357513

Аватар користувача
Glomerus
Администратор
Повідомлень: 7351
З нами з: 18 січня 2009, 22:51
Reputation: 45

Re: Re: Toyota Crown 60e ?

Повідомлення Glomerus » 12 грудня 2023, 17:21

sergey писав:В нас дуже тяжко знайти нетронутий екземпляр, можна довести до стану, але це прям реально дуже тяжка і муторна справа.
Якось попав на закриту стоянку одного досить відомого колекціонера ретро авто, ви б бачили що в нього там стоїть, я просто не міг стримати сміху, а наглядач, він же і куратор того типу музею, просив мене не показувати своєї реакції відкрито, отак і живем, а власник думає, що володіє скарбом.

Это не того, что под Киевом в поле раритеты держит?


Sincerely yours - Glomerus

Аватар користувача
yakudzza
Старожил
Повідомлень: 9842
З нами з: 26 серпня 2008, 01:58
Reputation: 188

Re: Re: Toyota Crown 60e ?

Повідомлення yakudzza » 17 березня 2024, 00:21

Коричневый бусик - Toyota Hiace 1980 не дает покоя ... *ei*



Аватар користувача
СЛОН
Администратор форума
Повідомлень: 7084
З нами з: 14 грудня 2008, 18:14
Reputation: 55

Re: Toyota Crown 60e ?

Повідомлення СЛОН » 28 березня 2024, 09:20

*bq*
Зображення


Висят дрова на мне, не бросить, не продать...

Аватар користувача
Glomerus
Администратор
Повідомлень: 7351
З нами з: 18 січня 2009, 22:51
Reputation: 45

Re: Re: Toyota Crown 60e ?

Повідомлення Glomerus » 28 березня 2024, 15:42

Это тот бедняга, что в Черноморске с 5R жил?


Sincerely yours - Glomerus


Повернутись до “Ретро на дорогах”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 35 гостей